Unexpected E-Sport Gaming website
Unexpected E-Sport Gaming website
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Recrutari INF:

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Admin
Admin



Posts : 6
Join date : 2009-09-05

Recrutari INF: Empty
PostSubject: Recrutari INF:   Recrutari INF: Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 12:52 am

Completati dupa urmatoarele cerinte:
-Nick
-Varsta
-Experienta
-Clan anterior
-Date de Contact: Steam Id






*Nu se fac recrutari


Last edited by Admin on Mon Oct 19, 2009 1:43 am; edited 3 times in total
Back to top Go down
https://unexpected.board-directory.net
movEment




Posts : 2
Join date : 2009-09-21

Recrutari INF: Empty
PostSubject: Re: Recrutari INF:   Recrutari INF: Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 8:04 pm

Salutari,

Sa incep cu cerintele impuse:

Nick : mov[E]ment


Varsta : 14 ani (29.07.1995) (eu zic ca sunt o persoana relativ matura...)



Experienta : In primul rand pentru moment ma consider un jucator low+.

Ca sa fie mai usor o iau cu +-uri si - -uri
+nu sunt un fragar, gandesc jocul, stiu sa mentin o pozitie si daca e nevoie sa fiu mobil pe ea dar atat cat sa nu incurce echipa
+stiu sa tin o bomba, un site, sa ma retrag dintr-un site sau sa intru iin unul
+reusesc sa surprind adversarul care poate fi si de o teapa mai inalta ca mine
+stiu sa imi administrez banii in-game

-probabil toate sunt datorate de acest minus, faptul ca joc Source numai de 1 luna - doua (asta nu inseamna ca e primul joc FPS, le voi enumera)
-ca sniper sunt bata, daca cautati sniper ghinionul meu
-Kalashul, Mp5, Deagle la departare si Glock sunt arme pe care inca le invat
-inca sunt harti jucate la nivel de competitie care nu le stiu (ex: de_cpl_fire, prodigy, contra, strike
-sincer, o persoana se mandreste intr-un CV asa ca o sa gasiti si voi daca va intereseaza si veti semnala greselile mele
Exp FPS :
~ Cs1.6 (bineinteles), 5 ani, 2 clanuri, unul cu care am fost in PGL Div C5 (impuLse)
~ Crossfire (o copie fidela a 1.6 cu o grafica mai pompoasa, joc free), 1 an, ESL, peste 5 clanuri (3serioase), ESL(1st place la moment,impuLse), IGL, TWL



Clanuri anterioare : Source - Realistic Project( vreo 2-3 Cwuri); Crossfire - Logic Gaming (TWL, echipa a doua), Klan Kaos (IGL, primii 5), impuLse (TWL, ESL, prima echipa); CS 1.6 - Aviara (asa, cateva Cwuri), impuLse (PGL, 2 meciuri, Cwuri multicele)

Dupa povestea ce v-am insiruit-o aici probabil va intrebati "ba da' cum e asa de interesat butul asta de noi si de unde?" . V-am vazut la ESL5v5 Ro, si negasind pana acum clan serios romanesc (ma descurc mai bine cu romanii sa invat si sa joc la valoarea mea) am vrut sa va incerc.

Ca un ultim cuvant : Vreau seriozitate, organizare, activitate, atat competitionala cat si CW-uri(in limita vietilor personale) eventual server de TS/vent si, ca sa fie perfect, si de joc(ultima cerinta nu e neparata)

Steam user : _w00tz_


Sanatate!
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 6
Join date : 2009-09-05

Recrutari INF: Empty
PostSubject: Re: Recrutari INF:   Recrutari INF: Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 9:43 pm

Salutare si tie


Vreau sa-ti spun k totusi mai ai de exersat, skill low...nu prea imbucurator No , dar totusi continua sa cauti un clan in care sa intrii si asa vei progresa Smile ....k p publice nu iti recomand lol! Parerea mea ar fi k ar trebui sa te rezumi la CS 1.6 k vad k ai experienta...





Good Luck afro
Back to top Go down
https://unexpected.board-directory.net
movEment




Posts : 2
Join date : 2009-09-21

Recrutari INF: Empty
PostSubject: Re: Recrutari INF:   Recrutari INF: Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 10:11 pm

Admin wrote:
Salutare si tie


Vreau sa-ti spun k totusi mai ai de exersat, skill low...nu prea imbucurator No , dar totusi continua sa cauti un clan in care sa intrii si asa vei progresa Smile ....k p publice nu iti recomand lol! Parerea mea ar fi k ar trebui sa te rezumi la CS 1.6 k vad k ai experienta...





Good Luck afro
Nici nu am ce sa-ti raspund. Numai 2 luni, normal ca mai am cu carul de invatat. 1.6 nu e de mine, am facut o pauza destul de indelugata, si sunt deja destui profesionisti (la sensul ca lumea a cuvantului) pana si destule legende. Source inca nu a ajuns la nivelul maxim (nici 1.6 dar deh) si zic ca am mai multe sanse aici.
Dar daca vreti sau veti avea vreodata ceva de genul jocuri de testare, Cwuri fara miza de niciun fel (nici macar de mandrie) sunt dispus sa ma incercati.

Hai noroc Wink
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 6
Join date : 2009-09-05

Recrutari INF: Empty
PostSubject: Re: Recrutari INF:   Recrutari INF: Icon_minitimeTue Sep 22, 2009 2:06 am

Uite am vorbit cu cei din clan si am stabilit sa te bagam in clan Wink ....o sa-ti dau add la steam id si vorbim acolo cheers









Spor la treaba Basketball
Back to top Go down
https://unexpected.board-directory.net
Sponsored content





Recrutari INF: Empty
PostSubject: Re: Recrutari INF:   Recrutari INF: Icon_minitime

Back to top Go down
 
Recrutari INF:
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Despre Clan :: Clan Members-
Jump to: